O Nas

Home / O Nas

Witamy na naszej stronie

Zespół_02

 

 • Title

  Jesteśmy zespołem lekarzy dentystów świadczącym dla Państwa usługi stomatologiczne w Gdyni Cisowej od 1996 roku. Przez wiele lat siedziba naszej firmy mieściła się przy ul. Siennej 7. Od 2007 roku, dbając o komfort naszych pacjentów pracujemy w nowocześnie urządzonych, klimatyzowanych pomieszczeniach spełniających wszelkie obecnie obowiązujące normy sanitarne.

 • Title

  Gabinety „Twój Dentysta” znajdują się na parterze, co umożliwia łatwe dotarcie do nas osobom niepełnosprawnym. Lokalizacja gabinetów w pobliżu stacji kolei SKM Cisowa i pętli trolejbusowej (linia nr 20, 22, 25, 27) oraz łatwo dostępne miejsca parkingowe w najbliższej okolicy zapewniają łatwy dojazd wieloma środkami lokomocji.

 • Title

  Do Państwa dyspozycji jest rejestracja czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00.

  Terminy i godziny wizyt do poszczególnych lekarzy są ustalane indywidualnie, stosownie do Państwa potrzeb i zależnie od dyspozycyjności lekarzy. Szanując Państwa czas dokładamy wszelkich starań, aby wizyty rozpoczynały się punktualnie. Jeżeli nie zdążyli Państwo przygotować się do wizyty w rejestracji czekają na Państwa bezpłatne, jednorazowe szczoteczki z pastą do zębów.

 • Title

  Dzieci w oczekiwaniu na wizytę mają do dyspozycji swój kącik z zabawkami. Kolorowe rybki w akwarium będą atrakcją dla najmłodszych i wpłyną na dobry nastrój zestresowanych pacjentów.

 • Title

  Staramy się służyć pomocą każdemu kto do nas przyjdzie, bez względu na wiek i obawy związane z wizytą u dentysty. Dostosowujemy sposób pracy i komunikacji do potrzeb małego, dorosłego i starszego pacjenta, tak aby każdy czuł się bezpiecznie i komfortowo.

 • Title

  Naszą tradycją jest obsługa całych, wielopokoleniowych rodzin – od prawnuczka po prababcię.

 • Title

  Mając na uwadze jak cenny jest Państwa czas oraz jak wiele istotnych informacji może dostarczyć zdjęcie rentgenowskie wykonujemy w naszym gabinecie prześwietlenia zębów nowoczesną aparaturą, metodą radiowizjografii. Jest to najnowszej generacji sprzęt gwarantujący niezwykle niską ilość promieniowania rentgenowskiego (1 zdjęcie tradycyjne = 10 zdjęć radiowizjografii), jak i natychmiastowy obraz w doskonałej jakości.

 • Title

  Dla bezpieczeństwa naszych pacjentów sterylizację narzędzi przeprowadzamy w nowoczesnych autoklawach firmy Melag i Sirona, spełniających najwyższe normy wyjaławiania narzędzi.

 • Title

  W roku 2005 nasz gabinet został wyróżniony przez pacjentów tytułem „Przyjazny dentysta”.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasz personel